O mne

Volám sa Michal Diviak, ročník 1971. V civilnom živote som lesník a učiteľ na Strednej odbornej škole lesníckej v Banskej Štiavnici. Príroda, hory a lesy sú mojou životnou láskou, osudom a aj zamestnaním. Vďaka mojim rodičom sa od malička venujem turistike a trávim takmer všetok svoj  čas v prírode. Od svojich pätnástich rokov som začal aj liezť a neskôr som sa začal venovať aj skialpinizmu. Jednou z mojich vášní je aj horská cyklistika. Sprievodcovské služby v horách a v prírode poskytujem od roku 2002. Spolupracujem s viacerými outdoorovými cestovkami v SR a ČR. Som certifikovaný inštruktor vysokohorskej turistiky.

So svojou rodinkou bývame v horárni neďaleko Banskej Štiavnice. Mám na starosti 1200 hektárov Školských lesov a pár hodín učím budúcich maturantov na legendárnej lesníckej škole v Banskej Štiavnici. Takže mám čo povedať aj o lese a prírode.

O svojom svete amatérsky, ale rád píšem - mrknite na https://hiking.sk/hk/autor/4605/michal_diviak.html

O Vás

Svoje služby ponúkam komukoľvek. Nemusíte, ale môžete byť turisti, trampi, vysokohorskí turisti, ferratisti, bajkeri, začínajúci lezci či skialpinisti. Ak ste skúsení harcovníci, možno sa spolu niečo nové naučíme a na svojej Ceste nebudete sami. Ak  ste úplní začiatočníci, budem Vašim sprievodcom a trpezlivým učiteľom.